Vrtání děr pro sloupky

K vrtání děr pro sloupky máme vyškolené mechaniky, kteří vědí přesně jak na to. Přijedeme a vyvrtáme díry buď ručním motorovým vrtákem nebo mini bagrem Vermer. Volba techniky záleží na dostupnosti a na terénu. 

Vrtáme díry průměru 10 cm, 15 cm a 25 cm. Hloubka max. 80 cm. Stačí nám pouze ukázat kudy povede oplocení a o ostatní se již postaráme.

Vozíme sebou pneumatické kladivo a mnoho dalších důležitých nástrojů, aby nás nic nezaskočilo. Odjíždíme, jakmile jsou díry připravené k betonování sloupků.

Demontáž starého plotu

Jedná-li se o výměnu starého plotu za nový, je nutné nejprve demontovat starý plot a plotové sloupky.

Staré těžké betonové sloupky vytáhneme za pár chvil a to bez námahy pomocí naší moderní techniky.

Dodávka materiálu na plot

Budete-li potřebovat dodat i plotové sloupky, pletivo na plot nebo branky, můžeme vám je dopravit při vrtání děr. Nemusíte tak ztrácet čas s nákupem v jiném obchodě a potom řešit 2x dopravu a přejímku zboží. Na kotvení sloupků doporučujeme NOVINKU Fast 2K. Lehká hmota, která vám ukotví pevně a spolehlivě plotové sloupky. Plot tak může stát téměř okamžitě.

KVALITA PROFI

Poplastované plotové sloupky dodáváme v kvalitě PROfi. Sloupky jsou pozinkované a jako povrchová úprava slouží cca 1 mm PVC. Oproti klasickému komaxitovanému sloupku se tento sloupek neškrábe a nebudete ho muset nikdy natírat. 

Máte-li zájem o službu vrtání děr pro sloupky a branky k plotu, vyplňte prosím formulář níže, ozveme se Vám s cenovou nabídkou.

Kontaktní formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit