Doprava pletiva -  zákazníci východní čechy

Doprava pletiva pro zákazníky z Východních Čech

Poplastované sloupkypletivo na plotbrány nebo branky rozvážíme po Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi ( celé východní Čechy ) nad 1 000,- zcela ZDARMA

Placená je u nás pouze doprava podhrabových desek a betonových sloupkůVíce info o dopravě podhrabových desek najdete zde.

Podhrabové desky Hradec Králové , podhrabové desky Pardubice, podhrabové desky Chrudim.

Kdy pletivo a sloupky na plot přivezeme k vám domů ?

Pletivo na plot vozíme v pracovní dny od pondnělí do pátku. Řidič může být na první zakázce již v 7 hodin ráno a na poslední třeba v 18 hodin. Snažíme se vyhovět vašim možnostem a potřebám. Proto rozvozy plánujeme tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. 

Kdy se dozvím naplánovaný čas a den dodání mého pletiva ?

Upřednostňujeme osobní přístup. Následný den po objednávce se vám ozveme z oddělení plánování. Domluvíme si, kdy vám i nám nejlépe vyhovuje dodání zboží. V domluvený den a hodinu oplocení přivezeme. 

Kdo musí být u přejímky pletiva ?

Náš řidič rád pomůže se složením materiálu na plot. Prosíme však, aby mu byl k ruce někdo, kdo s materiálem pomůže a spolu i mohli dodané oplocení vklidu přepočítat, aby bylo vše v pořádku.

Při skládání podhrabových desek a betonových výrobků je nutné zajistit alespoň dva muže. Náš řidič bude podhrabové desky podávat z auta, kde si je budete přebírat a ukládat na určené místo. 

Doporučení: místo, kde se budou podhrabové desky skládat opatřete paletou nebo prokládkama a desky stavějte na výšku. Desky nepokládejte na sebe, hrozí prasknutí.

Komu za dodané pletivo zaplatím ?

Pletivo rozváží, náš řidič. Proto je nejlepší za zboží zaplati právě jemu. Řidič vám vydá vystavenou fakturu, daňový doklad, kde je vše přehledně rozepsáno a dle faktury můžete i zkontrolovat obsah dodávky. Přejete-li si z nějkého důvodu platit převodem, je to u nás také možné. Proforma fakturu zasíláme na uvedenou emailovou adresu. Po připsání částky na náš účet zboží dle dohody přivezeme.

Vyskytl se problém a nemůžu být u přejímky zboží :-(

Přihodit se může v každodenním životě cokoli. Nemůžete-li se osobně naplánované přejímky zboží osobně zúčastnit pověřte prosím svého příbuzného, kamaráda, souseda, těhotnou manželku nebo syna, kteří objednané pletivo převezmou.  Náš řidič je ochotný a objednané pletivo v tomto případě rád složí u vás na pozemku. ( mimo podhrabové desky ) Připravte pouze přesnou hotovost, kterou přebírající po zkontrolování dodaného pletiva předá našem řidiči. 

DŮLEŽITÉ: Jakmile máme již naplánovnou dopravu na konkrétní den a v dodávkovém voze zboží připravené i pro ostatní zákazníky, kteří počítají s určitou hodinu doručení by nám při nepřevzetím vaší zakázky vznikly nepředstavitelné potíže. Vaše zboží musí řidič pokaždé, když přijede k následnému zákazníkovi vykládat z auta a opět nakládat.

Proto vás žádáme, aby jste dodání pletiva nebrali na lehkou váhu a opravdu se snažili být v plánovaném termínu dostupní. 

Potřebujet poradit ?

Nevíte co vše potřebujete ke stavbě plotu ? Napište nám nebo vyzkoušejte KALKULÁTOR PLETIVA.

Kontaktní formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit