INFO O DOPRAVĚ ZDARMA

Pro zákazníky z Pardubic, Chrudimi a Hradce Králové

Poplastované sloupkypletivo na plotbránybranky, podhrabové desky rozvážíme ve městech Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí nad 1 000,- zcela ZDARMA

Pro zákazníky z celé ČR platí doprava ZDARMA nad 15 tis

Po celé ČR zdarma rozvážíme zakázky nad 15 000 Kč včetně DPH. Pletiva a ostatní zboží dovezeme do 7 dní vlastní dopravou, nebo pomocí přepravců DPD či PPL.

U malých zakázek do této částky účtujeme 299 Kč včetně DPH. ( platí pro dopravu po celé ČR )

Zvlášť je u nás placena pouze doprava podhrabových desek a betonových sloupků. Více info o dopravě podhrabových desek najdete zde.

Kdy pletivo přivezeme k vám domů ?

Pletivo na plot vozíme v pracovní dny od pondělí do pátku. Řidič může být na první zakázce již v 7 hodin ráno a na poslední třeba v 18 hodin. Snažíme se vyhovět vašim možnostem a potřebám. Proto rozvozy plánujeme tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly. 

Kdy se dozvím naplánovaný čas a den dodání mého pletiva ?

Upřednostňujeme osobní přístup. Následný den po objednávce se Vám ozveme z oddělení plánování. Domluvíme si, kdy Vám i nám nejlépe vyhovuje dodání zboží. V domluvený den a hodinu oplocení přivezeme. 

Kdo musí být u přejímky pletiva ?

Náš řidič rád pomůže se složením materiálu na plot. Prosíme však, aby mu byl k ruce někdo, kdo s materiálem pomůže a aby spolu mohli dodané oplocení v klidu pro kontrolu přepočítat.

Při skládání podhrabových desek a betonových výrobků je nutné zajistit alespoň dva muže. Náš řidič bude podhrabové desky podávat z auta, kde si je budete přebírat a ukládat na určené místo. 

Doporučení: místo, kde se budou podhrabové desky skládat opatřete paletou nebo prokládkami a desky stavte na výšku. Desky nepokládejte na sebe, hrozí prasknutí.

Komu za dodané pletivo zaplatím ?

Pletivo rozváží, náš řidič. Proto je nejlepší za zboží zaplatit právě jemu. Řidič vám vydá vystavenou fakturu, daňový doklad, kde je vše přehledně rozepsáno a dle faktury můžete i zkontrolovat obsah dodávky. Přejete-li si z nějkého důvodu platit převodem, je to u nás také možné. Proforma fakturu zasíláme na uvedenou emailovou adresu. Po připsání částky na náš účet zboží dle dohody přivezeme.

Vyskytl se problém a nemůžu být u přejímky zboží :-(

Přihodit se může v každodenním životě cokoliv. Nemůžete-li se naplánované přejímky zboží osobně zúčastnit pověřte prosím někoho, kdo objednané pletivo převezme.  Náš řidič je ochotný a objednané pletivo v tomto případě rád složí u vás na pozemku (momi podhrabové desky). Připravte pouze přesnou hotovost, kterou přebírající po zkontrolování dodaného pletiva předá našemu řidiči. 

DŮLEŽITÉ: Jakmile máme již naplánovnou dopravu na konkrétní den, jsou dodávkovém voze připraveny zásliky i pro ostatní zákazníky, kteří již počítají s určitou hodinou doručení. Při nepřevzetí vaší zakázky by nám vznikly zbytečné potíže (zdržení v důsledku opakovaného vykládání a nakládáni nepřevzetého zboží).

Proto vás žádáme, aby jste dodání pletiva nebrali na lehkou váhu a opravdu se snažili být v plánovaném termínu dostupní. 

Kontaktní formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit