INFO O DOPRAVĚ ZDARMA

Pro zákazníky z Pardubic, Chrudimi a Hradce Králové

Poplastované sloupkypletivo na plotbránybranky, podhrabové desky rozvážíme ve městech Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí nad 1 000,-  do týdne nebo dodání expres za poplatek dle velikosti zakázky a vzdálenosti.

Dovoz betonových podhrabových desek je vždy zpoplatněn. Zákazník si zajišťuje skládání vlastními silami nebo si zajistí techniku na skládání. Řidič není povinen s tímto materiálem pomoci. (Zdraví máme jen jedno a Vám by se to jistě také nechtělo tahat každý den)

Pro zákazníky z celé ČR platí doprava ZDARMA nad 15 tis

Po celé ČR zdarma rozvážíme zakázky nad 15 000 Kč včetně DPH.

Doba dodání - do 14ti pracovních dní vlastní dopravou, nebo pomocí přepravců DPD či PPL.

Info k dopravě a jejímu plánování - Některé objednávky nejdou odesílat přepravní službou z důvodů rozměrů nebo váhy. Tyto objednávky jsou řešeny individuálně. Je nutno počítat s váhou, rozměrem a cílovou adresou. Cesta se plánuje vzhledem k došlým objednávkám z různých měst v čr. 

V souvislosti se situací ohledně různých omezení se prodlužují dodací lhůty některých dodavatelů. 

U malých zakázek do této částky účtujeme 299 Kč včetně DPH. ( platí pro dopravu po celé ČR )

Zvlášť je u nás placena pouze doprava podhrabových desek a betonových sloupků. Více info o dopravě podhrabových desek najdete zde.

Kdy pletivo přivezeme k vám domů ?

Pletivo na plot rozvážíme v pracovní dny - doba dodání do 10ti pracovních dní.

Datum a čas vykládky je konzultován se zákazníkem minimálně den předem.

U větších zakázek se řeší doprava individuálně a dle potřeb zákazníka.

Kdy se dozvím naplánovaný čas a den dodání mého pletiva ?

Přesný termín dodání se se zákazníkem domlouvá individuálně dle naplánovaných doprav. Voláme jeden až dva dny před doručením.

Doprava plotových panelů - 3D / 2D - nadrozměrné zboží

Dopravu plotových panelů s označením 3D/2D rozvážíme pouze našimi vozy a neposíláme přepravními službami. Bylo příliš mnoho reklamací na poničený materiál vlivem přepravy.

 Doba doručení toho materiálu je do 14ti dnů od objednání.

Kdo musí být u přejímky pletiva ?

Náš řidič rád pomůže se složením materiálu na plot. Prosíme však, aby mu byl k ruce někdo, kdo s materiálem pomůže a aby spolu mohli dodané oplocení zkontrolovat.

Při skládání podhrabových desek a betonových výrobků je nutné zajistit vlastní skládání. V ceně dopravy betonových výrobků je započítána pouze doručení, ale ne skládání desek atd. Pokud není domluveno auto s hydraulickou rukou.

Doporučení: místo, kde se budou podhrabové desky skládat opatřete paletou nebo prokládkami a desky stavte na výšku. Desky nepokládejte na sebe, hrozí prasknutí.

Komu za dodané pletivo zaplatím ?

Materiál rozvážíme našimi dodávkami nebo zasíláme přepravní službou. U našeho rozvozu je možná úhrada přímo řidiči v hotovosti nebo je nutné předem domluvit platbu převodem. Po připsání částky je materiál dodán. U přepravní služby je možno platit na dobírku a v některých případech i platební kartou a samozřejmě možnost platby předem bankovním převodem.

Při rozvozu naším řidičem dostáváte fakturu do ruky a je možná okamžitá kontrola dodaného materiálu. U přepravní služby je faktura přiložena do balíku.

Vyskytl se problém a nemůžu být u přejímky zboží :-(

Přihodit se může v každodenním životě cokoliv. Nemůžete-li se naplánované přejímky zboží osobně zúčastnit pověřte prosím někoho, kdo objednané pletivo převezme.  Náš řidič je ochotný a objednané pletivo v tomto případě rád složí u vás na pozemku (mimo podhrabové desky). Připravte pouze přesnou hotovost, kterou přebírající po zkontrolování dodaného pletiva předá našemu řidiči. 

DŮLEŽITÉ: Jakmile máme již naplánovnou dopravu na konkrétní den, jsou v dodávkovém voze připraveny zásilky i pro ostatní zákazníky, kteří již počítají s určitou hodinou doručení. Při nepřevzetí vaší zakázky by nám vznikly zbytečné potíže (zdržení v důsledku opakovaného vykládání a nakládáni nepřevzetého zboží).

Proto vás žádáme, aby jste dodání pletiva nebrali na lehkou váhu a opravdu se snažili být v plánovaném termínu dostupní. 

Kontaktní formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit